ניהול פרוייקטים

לצד פיקוח בנייה מציע אלכסנדר גילביץ' גם שירותי ניהול פרוייקטים, והוא מביא עמו חשיבה יצירתית ושימוש בכלים מעשיים כדי לתת מענה מדויק לכל לקוח ולקוח.

אחד הענפים המשגשגים ביותר בישראל וברחבי העולם, זהו ענף הבנייה. מלבד הקונים הפרטיים יש התפתחות רבה גם בתחום יזמות הנדל"ן, וניתן לראות זאת גם בפרויקטים השונים של השבחת נכסים, רכישת קרקעות, בנייה ושיפוץ של מבנים קיימים וגם בכל הקשור לתמ"א 38 והתחדשות עירונית. כל פרויקט כזה מצריך ידע מקצועי רחב ויכולת להשקיע כסף וזמן בתיאום בין הגורמים השונים, השגחה על הנעשה בשטח ומציאת פתרונות מעשיים לכל בעיה.

ניהול פרויקטים בתחום הבניה

כיום, כל יזם בתחום הבנייה, מבין את החשיבות בהעסקתו של מנהל פרויקטים. ניהול נכון והובלה על ידי גורם מקצועי רב ניסיון, היא מרכיב קריטי בהצלחה או כישלון של כל פרויקט.

העסקה של מנהל פרויקטים תחסוך הוצאות כלכליות מיותרות, זמן מבוזבז וכשלים בתהליך התכנון והבנייה. כיצד זה נעשה בפועל? אלכסנדר גילביץ' מאמין שהסוד טמון בעבודה מסודרת, הקפדה על הפרטים הקטנים וחשיבה יצירתית.

מנהל פרויקטים – היכן ומתי הוא משתלב?

מנהל פרויקטים מפקח על השלבים השונים בתהליך הבנייה, אך עוד קודם לכן הוא נוטל חלק בעריכת חוזה מול הקבלן, כתיבת מפרט טכני, עבודה מול יועצים שונים, התאמת פתרונות מתקדמים לכל לקוח ובהתאם למצב בשטח ומעקב אחר איכות ובטיחות העבודה.

הידע הרחב, הניסיון בעבודה עם לקוחות שונים והובלה של מגוון פרויקטים, אלו הם חלק מהכלים העומדים לרשותו של כל מנהל פרויקטים. אלכסנדר גילביץ' מביא עמו גם ראייה בהירה ותלת ממדית, התאמת פתרונות מעשיים ויצירתיים תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים והקפדה על כל שלב ושלב. כל אלו מאפשרים לו לתת מענה אישי ומדויק לכל לקוח ובהתאם לצרכי הפרויקט.

מעטפת שירותים מלאה

אלכסנדר גילביץ' הוא מפקח בנייה ומנהל פרויקטים המציע ללקוחותיו מעטפת שירותים מלאה. מעטפת זו כוללת גם איתור ליקויי בניה בדק בית, ייעוץ לתהליכי בנייה ושיפוץ, ליווי מוסדות וגופים להשגת רישוי בטיחות על פי דרישות הכבאות ועוד.

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, התקשרו עוד היום ואשמח לעמוד לשירותכם.

לוגו של וואטסאפ