פיקוח בנייה

ליווי ופיקוח בנייה למגזר העסקי, המוסדי והפרטי

מה כולל שירות פיקוח בנייה? למי זה מתאים? מהם היתרונות? אלכסנדר גילביץ' עונה על כל השאלות.

מפקח בנייה הוא איש המקצוע שאחראי לנהל את פרויקט הבנייה ולתאם בין הגורמים השונים. שירתי פיקוח בנייה כוללים נוכחות בשטח כדי לוודא שהפרויקט מתבצע על פי לוח הזמנים שנקבע ולפי תכניות העבודה שהוסכמו בין הצדדים, לראות שאין פשרה או עיגול פינות בכל הקשור לבחירת חומרי גלם ועמידה בתקנים ובחוקים המחייבים, לאתר ליקויי בנייה, להציע פתרונות מעשיים ולייצג את האינטרסים של הלקוח במטרה להעלות את איכות הבנייה והבטיחות.

מה לגבי הסמכה?

מפקח בנייה צריך להיות איש מקצוע שלמד והוכשר לנהל פרויקטים בתחום הבנייה, בסדרי גודל שונים. אלכסנדר גילביץ' למד והשתלם במוסדות מקצועיים ורכש ידע רחב, ובנוסף הוא בעל ניסיון של מעל לעשור, בניהול והובלת מגוון פרויקטים עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

עם מי אני עובד?

השירות שאני מציע מתאים לזוגות ומשפחות אשר רוצים לבנות או לשפץ את ביתם, ליזמים בתחום הנדל"ן, למשקיעים מחו"ל המחפשים נכס להשקעה או לצורך מגורים, למוסדות חינוך, מוסדות תיירות ומבנים ציבוריים.

פיקוח בנייה - מהם היתרונות?

כשאתם שוכרים את שירותיו של מפקח בנייה מקצועי, אמין ובעל ניסיון, כמו אלכסנדר, אתם זוכים ביתרונות הבאים:

עבודה מסודרת תוך הקפדה על הפרטים הגדולים והקטנים.

תכנון שלבי העבודה תוך ראיית התמונה הסופית.

חסכון כספי בעלויות הבניה והשיפוץ.

תיאום בין אנשי המקצוע השונים.

נוכחות בשטח לצורך מעקב, ניטור וייעוץ.

פיקוח בנייה - מהם היתרונות?

כדי לוודא שהעבודה מתבצעת על פי התקנים המחייבים בחוק, ושאין סטייה מהתכניות האדריכליות או יצירת ליקוי בטיחותי וכשל מבני, אתם חייבים איש מקצוע בעל ידע רחב בתחום הבנייה.

אלכסנדר גילביץ' מציע לכם מעטפת שירותים אשר כוללת: עריכת חוזה מול הקבלן, כתיבת מפרט טכני, פיקוח צמוד בשטח, בדיקת טיב העבודה, היצמדות ללוח הזמנים והתקציב ומניעת כשלים.

התוצאה היא מעטפת מקצועית, בהתאמה אישית לכל פרויקט, אשר תקנה לכם שקט נפשי וידיעה שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ומוודא שהביצוע נעשה באופן בטיחותי ואיכותי.

לוגו של וואטסאפ